Як заробити гроші в інтернеті або 3 міфи про заробіток в інтернеті

26.11.2014 02:48

Саме поняття заробітку в інтернеті в країнах колишнього Союзу з'явилось порівняно недавно, але буквально за декілька років набуло такого розголосу, що зараз, напевно, кожен другий знає або чув що в інтернеті ніби є гроші і їх можна заробити. Не знаю, чи це швидкість поширення інформації чи просте бажання блогерів збільшити відвідуваність своїх сайтів, які уже детально-придетально розжували у тисячах своїх статтей про те як заробити гроші в інтернеті, а більше всього, що те і інше спричинило неймовірне зростання інтересу до подібного виду заробітку грошей.

Особливого заохочення додають фінстріпи - звіт про місячний дохід веб-майстра в інтернеті. Чим більша цифра - тим більша популярність автора. Проте, дехто взагалі не палить свої доходи, а просто працює над розвитком проектів і отриманням прибутку.

Говорячи про те, що правда, а що вигадки

про те як заробити в інтернеті, треба відразу зрозуміти, що гроші в мережі інтернет є і їх заробити реально. А чому, власне ні? Інформаційний ринок підпорядковується всім законам економіки і там обертаються віртуальні умовні одиниці, які потім можна перевести в реальні гривні, рублі, євро чи долари. 

3 міфи про інтернет заробіток

 

Міф 1 - Заробити гроші в інтернеті можна легко і швидко

Через те, що люди, які досягли певного успіху в мережі, зазвичай показують уже результат своєї праці, складається враження, що це не так вже й важко зробити - створив сайт, наповнив контентом і вуаля! Але якщо врахувати кількість годиноднів потрачених на підбір ключових слів, написання сео текстів, власне розробку сайту (створення теми чи пошук і унікалізацію готової) і це лише для одного сайту, а їх мусить бути хоча б декілька, - то вимальовується реальна ситуація. Крім цього, ще треба мати хоч якийсь досвід. Є й інші шляхи як заробити гроші в інтернеті - фріланс, наприклад, але хороший пасивний заробіток можливий лише із сайтів. Отже, заробити в інтернеті можна, але для цього треба багато працювати!

 

Міф 2 - Той хто займається сайтами і таким чином заробляє гроші - порушує закон

Якщо гроші з мережі не виводяться, тобто всі отримані прибутки, припустимо реінвестуються в розвиток нових проектів, то тут фактично нема порушення. А більшість початківців так і роблять, оскільки переводити в реальні гроші поки нема що. Вийшовши на нормальний прибуток, можна зареєструватись приватним підприємцем і платити податок. Таким чином можна повністю легально заробляти гроші в інтернеті не порушуючи закон.

 

Міф 3 - Щоб зробити сайт і заробляти на ньому потрібно бути програмістом

Щоб зробити сайт - не обов'язково, достатньо розібратись із Wordpress і ви зможете зробити собі повноцінний блог. А от, щоб заробляти гроші потрібні хоча б часткові знання із різних сфер - сео, написання текстів і можливо навіть програмування.

Я не збираюсь вас заохочувати заробляти в інтернеті чи відмовляти, просто хочу спростувати деякі хибні думки про заробіток в мережі інтернет.